Corpus Christi 1700-tal

Corpus Christi 1700-tal
Corpus Christi 1700-tal
Corpus Christi 1700-tal
Corpus Christi 1700-tal
Corpus Christi 1700-tal
Corpus Christi 1700-tal
Corpus Christi 1700-tal
Corpus Christi 1700-tal
Corpus Christi 1700-tal
Corpus Christi 1700-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

CORPUS CHRISTI, 1700-tal, träskuren, bemålad och bronserad, 50x45 cm

Smärre skador och lagningar, en del av dekor saknas

858953

2021-02-28