Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
CORPUS CHRISTI, 1700-tal, träskuren, bemålad och bronserad, 50x45 cm
Smärre skador och lagningar, en del av dekor saknas
858953
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här