Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, Chesterfield, England, 1900-tal, skinn, djuphäftad, lösa sittplymåer, längd 220, sitthöjd ca 43 cm
Slitage
858979
2020-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här