Bert-Håge Häverö litografi

Bert-Håge Häverö litografi
Bert-Håge Häverö litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Norrtelje, signerad och daterad 79 samt numrerad 244/360, litografi, ca 37,5x45,5 cm

858997

2021-01-01