Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Italien, polerad marmor, blomsterdekor, stämplad made in Italy, höjd ca 51 cm
Nagg, skärmar medföljer
859005
2020-12-25