Louis Renzoni Generous Model
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
LOUIS RENZONI (USA, född 1952): Generous Model signerad och daterad a tergo 1985, akryl på duk, 178 c 107 cm
Kuntoraportti
859007
Päivämäärä:
2021-01-05