Hilding Hultberg oljemålning

Hilding Hultberg oljemålning
Hilding Hultberg oljemålning
Hilding Hultberg oljemålning
Hilding Hultberg oljemålning

Såld för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

HILDING HULTBERG (1917-1995): Komposition, olja på pannå, signerad och daterad 1969, 100 x 120 cm.

859009

2021-01-16