Sven-Göran Svensson G:son

Sven-Göran Svensson G:son
Sven-Göran Svensson G:son
Sven-Göran Svensson G:son
Sven-Göran Svensson G:son

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

SVEN-GÖRAN SVENSSON G:SON (Född 1943): Komposition, olja på duk, signerad. 110 x 82 cm.

Färgbortfall.

859011

2021-01-16