Aage Rasmussen DSB

Aage Rasmussen DSB
Aage Rasmussen DSB

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RAILWAYANA, Aage Rasmussen (1913-1975),
"DSB", litografisk affisch, signerad och daterad 1937 i trycket, tryckt av Andreasen & Lachmann, bildmått ca 95 x 58 cm.

Veck, reva, ej examinerad ur ram.

859016

2021-01-16