2 st attila m/1873

2 st attila m/1873
2 st attila m/1873
2 st attila m/1873
2 st attila m/1873
2 st attila m/1873
2 st attila m/1873

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATTILA, 2 st, svenska, m/1873, för löjtnant vid Svea artilleriregemente samt Gotlands artillerikår

Slitage, skador

859023

2020-12-25