Bordslyster

Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster
Bordslyster

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLYSTER, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, för 2 ljus, mässing, fot och sockel i marmor, olikslipade prismor, höjd ca 41 cm

Smärre nagg

859040

2020-12-25