Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, skurna dekorelement, höjd 197, 117x44 cm

Löst dekorelement samt ben, slitage, saknar nyckel

859051

2020-12-26