Vägglampor EWÅ Värnamo

Vägglampor EWÅ Värnamo
Vägglampor EWÅ Värnamo
Vägglampor EWÅ Värnamo
Vägglampor EWÅ Värnamo
Vägglampor EWÅ Värnamo
Vägglampor EWÅ Värnamo
Vägglampor EWÅ Värnamo
Vägglampor EWÅ Värnamo
Vägglampor EWÅ Värnamo
Vägglampor EWÅ Värnamo

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 2 st, EWÅ Värnamo, 1900-talets andra hälft, mässing, svängbara, en med tygskärm, total längd från vägg ca 43 resp 63 cm

Ej funktionstesatde, bruksslitage, en skärm saknas

859052

2021-01-03