Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
VÄGGLAMPOR, 2 st, EWÅ Värnamo, 1900-talets andra hälft, mässing, svängbara, en med tygskärm, total längd från vägg ca 43 resp 63 cm
Ej funktionstesatde, bruksslitage, en skärm saknas
859052
2021-01-03