Charles Folke Edhake oljemålning

Såld för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

CHARLES FOLKE EDHAKE (Sverige, 1902-1976): marint motiv, olja på duk, signerad, 60 x 81 cm.

859054

2021-01-11