Göran Bengtsson kolteckning

Göran Bengtsson kolteckning
Göran Bengtsson kolteckning
Göran Bengtsson kolteckning
Göran Bengtsson kolteckning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN BENGTSSON (Sverige, född 1937), "Utsikt över Erik Dahlbersvägen", kolteckning, signerad och daterad 1964, 118 x 57 cm.

859058

2021-01-10