Fabio Calvetti

Fabio Calvetti
Fabio Calvetti
Fabio Calvetti
Fabio Calvetti
Fabio Calvetti
Fabio Calvetti

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

FABIO CALVETTI (Italien, född 1961) , 2 st handkolorerade grafiska blad, "Sofa- Good Night" samt "Armchair- Waiting", signerade och numrerade 2/50, bildstorlek 20,5 x 20,5 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

859059

2021-01-10