Klubbat för:
Osåld
Utropspris
22 000 SEK
PÄR SIEGÅRD (1877-1961): figurkomposition, olja på duk, signerad, 61 x 46 cm.
859075
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här