Pär Siegård oljemålning

Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

22 000 SEK

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): figurkomposition, olja på duk, signerad, 61 x 46 cm.

859075

2021-01-10