Stig Claesson litografi

Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008:) Motiv från Stockholm, signerad och daterad 83 samt numrerad 12/150, ca 41x54 cm

859080

2020-12-30