Samling kopparstick 16 - 1800-tal
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KOPPARSTICK, 6 st, klassiska motiv bl a Amphion (Kung, Zeus son) och Arion (Poet från Lesbos), osignerade/oidentifierade, största mått ca 19 x 26 cm
Hanteringsmärken, veck och mindre revor. Några hårt nerskurna
859081
2021-01-09