Samling kopparstick 16 - 1800-tal

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPARSTICK, 6 st, klassiska motiv bl a Amphion (Kung, Zeus son) och Arion (Poet från Lesbos), osignerade/oidentifierade, största mått ca 19 x 26 cm

Hanteringsmärken, veck och mindre revor. Några hårt nerskurna

859081

2021-01-09