Spegel empirestil

Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, empirestil, 1800-talets slut, bronserad samt bemålad, dekor av fruktfat, ca 65x31 cm

Skador i folieringen, smärre slitage, ställvis färgbortfall

859083

2020-12-27