Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNGSTOMMAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålad, rikt skuren dekor, fleuroner, kannelerade ben, huvudgavelns höjd ca 142, bäddmått ca 90x200 cm
Bruksslitage, färgbortfall
859084
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här