Sängstommar gustaviansk stil

Sängstommar gustaviansk stil
Sängstommar gustaviansk stil
Sängstommar gustaviansk stil
Sängstommar gustaviansk stil
Sängstommar gustaviansk stil
Sängstommar gustaviansk stil
Sängstommar gustaviansk stil
Sängstommar gustaviansk stil
Sängstommar gustaviansk stil
Sängstommar gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGSTOMMAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålad, rikt skuren dekor, fleuroner, kannelerade ben, huvudgavelns höjd ca 142, bäddmått ca 90x200 cm

Bruksslitage, färgbortfall

859084

2020-12-27