Oidentifierad konstnär oljemålning
Valmis
2021-01-05
859086
| Korkein tarjous | 7 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Abstrakt komposition, osignerad, olja på duk, 245 x 201 cm