Taklampor Erco 6 st

Taklampor Erco 6 st
Taklampor Erco 6 st
Taklampor Erco 6 st
Taklampor Erco 6 st
Taklampor Erco 6 st
Taklampor Erco 6 st
Taklampor Erco 6 st
Taklampor Erco 6 st
Taklampor Erco 6 st
Taklampor Erco 6 st

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPOR, 6 st, Erco, 1900-talets andra hälft, vitlackerad metall samt innerskärm av mässing, höjd ca 37 diameter 30 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAv garanterar ej funktionen

859091

2021-01-01