Ulla Wachtmeister oljemålning

Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

ULLA WACHTMEISTER (1926-2013): Blomsterstilleben, signerad Wachtmeister, olja på duk, ca 46x46 cm

859092

2020-12-26