Soffbord
2020-12-25
859106
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets mitt, skiva i marmor, Louis XVI-stil, höjd 55 cm, 95x44
Smärre slitage