Doftkrus

Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus
Doftkrus

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOFTKRUS, Kina, 1900-tal, figuralt motiv, höjd ca 17 cm

Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika

Nagg vid mynningen

859140

2021-01-05