Vas porslin Kina 1900-tal

Vas porslin Kina 1900-tal
Vas porslin Kina 1900-tal
Vas porslin Kina 1900-tal
Vas porslin Kina 1900-tal
Vas porslin Kina 1900-tal
Vas porslin Kina 1900-tal
Vas porslin Kina 1900-tal
Vas porslin Kina 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, famille noir, kvadratisk form, dekor av blommor och fåglar i emaljfärger, höjd ca 41 cm

859143

2021-01-05