Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

12 500 SEK

2 000 SEK

FIGURIN, Kina Qianlong, 1700/1800-talet, höjd ca 15 cm

Proveniens: Tidigare såld på Christies South Kensington

Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika

Smärre slitage

859149

2020-12-28