Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, Beni Ourain, Marocko, 1900-talets andra hälft, blå botten, med rött/svart mönster, ca 190x330 cm
Bruksslitage, ytlig nedsmutsning/damm
859158
2021-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här