Marocko matta

Marocko matta
Marocko matta
Marocko matta
Marocko matta

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATTA, Beni Ourain, Marocko, 1900-talets andra hälft, blå botten, med rött/svart mönster, ca 190x330 cm

Bruksslitage, ytlig nedsmutsning/damm

859158

2021-01-01