Kar de Mumma

Kar de Mumma
Kar de Mumma
Kar de Mumma
Kar de Mumma
Kar de Mumma
Kar de Mumma
Kar de Mumma
Kar de Mumma
Kar de Mumma
Kar de Mumma

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK ZETTERSTRÖM (Kar de Mumma, 1904-1997),4 st teckningar, figurscener, signerade och daterade, bildstorlekar 21 x 14,5 cm - 23 x 16,5 cm.

Någit gulnade, ej examinerade ur ram.

859163

2021-01-23