Bordslampor 4 st "Heron" Luxo
Valmis
2021-01-05
859164
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ISAO HOSOE, "Heron", bordslampor, 4 st, 2000-tal, formgiven av Isao Hosoe för Luxo, reglerbar höjd, ca 65 cm
Ej funktionstestade, smärre repor