Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
ALF EKBERG (född 1945): Torso, skulptur, signerad Alf Ekberg, brons, granitsockel, höjd ca 33 cm
Proveniens: Galleri Max, Ystad
859174
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här