Alf Ekberg skulptur

Alf Ekberg skulptur
Alf Ekberg skulptur
Alf Ekberg skulptur
Alf Ekberg skulptur
Alf Ekberg skulptur
Alf Ekberg skulptur
Alf Ekberg skulptur
Alf Ekberg skulptur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ALF EKBERG (född 1945): Torso, skulptur, signerad Alf Ekberg, brons, granitsockel, höjd ca 33 cm

Proveniens: Galleri Max, Ystad

859174

2020-12-30