Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
FIGURINER, porslin, ett par, föreställande katter, Kina, Imari, 1800-talets slut, polykromt bemålad floral dekor, höjd ca 18 cm
Visst åldersrelaterat slitage
859183
2021-01-03