Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

FIGURINER, porslin, ett par, föreställande katter, Kina, Imari, 1800-talets slut, polykromt bemålad floral dekor, höjd ca 18 cm

Visst åldersrelaterat slitage

859183

2021-01-03