Matservisdelar

Matservisdelar
Matservisdelar
Matservisdelar
Matservisdelar
Matservisdelar
Matservisdelar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

MATTALLRIKAR samt SMÅFAT, 12 dlr, Lenox, USA, porslin, förgylld och polykrom dekor, diam 10,5 resp. 27 cm

Smärre bruksslitage

859186

2020-12-29