Rökelsekar

Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSEKAR, 1 par +1, brons, mässing, Kina resp Sydamerika, 1900-tal, dekor form av vagnar resp genombruten dekor med knäböjande figurer, höjd ca 16-17 cm

Bruksslitage

859189

2020-12-26