Klubbat för:
160 EUR
150 EUR
SAMOVAR, Ryssland, 1900-talets början, bricka och skål, höjd 53 cm, brickan 35,5 x 20, 5 cm
Slitage, intryckningsskador, små skador
859193
2020-12-29