Samovar

Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar

Klubbat för:

160 EUR

150 EUR

SAMOVAR, Ryssland, 1900-talets början, bricka och skål, höjd 53 cm, brickan 35,5 x 20, 5 cm

Slitage, intryckningsskador, små skador

859193

2020-12-29