Skeppsklocka

Skeppsklocka
Skeppsklocka
Skeppsklocka
Skeppsklocka
Skeppsklocka
Skeppsklocka
Skeppsklocka
Skeppsklocka
Skeppsklocka
Skeppsklocka

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

SKEPPSKLOCKA, 1900-talets första hälft, brons, höjd ca 21 cm

Bruksslitage

859206

2020-12-26