Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

BOKHYLLA, ca 1940-talet, funkis, fanérat med alm, undertill med skåpdörrar, höjd ca 120, 120x29 cm, nycklar finns

Bruksslitage

859208

2021-01-03