Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
BOKHYLLA, ca 1940-talet, funkis, fanérat med alm, undertill med skåpdörrar, höjd ca 120, 120x29 cm, nycklar finns
Bruksslitage
859208
2021-01-03