Serveringsvagn
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, fanérad i riopalisander (Dalbergia Nigra), hyllplan med intarsia, gallerkant, flaskställ och detaljer i mässing, på hjul, höjd ca 62, 80x46, utfälld 80x81 cm
Smärre bruksslitage
859209
2021-01-03