Taklampa 1920/30-tal

Taklampa 1920/30-tal
Taklampa 1920/30-tal
Taklampa 1920/30-tal
Taklampa 1920/30-tal
Taklampa 1920/30-tal
Taklampa 1920/30-tal

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1920/30-tal, glas och mässing, dekor av flygande fåglar och stjärnor, diameter 54 cm, höjd ca 80 cm.

Sedvanligt ytslitage, ej funktionstestad.

859219

2021-01-17