Bengt Olson färglitografi

Bengt Olson färglitografi
Bengt Olson färglitografi

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT OLSON (född 1930), färglitografi, signerad och numrerad 46/100, komposition, 49x65 cm.

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

859235

2021-01-09