Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT OLSON (född 1930), färglitografi, signerad och numrerad 46/100, komposition, 49x65 cm.
Något gulnad, ej examinerad ur ram.
859235
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här