Oscariansk ljuskrona

Oscariansk ljuskrona
Oscariansk ljuskrona
Oscariansk ljuskrona
Oscariansk ljuskrona
Oscariansk ljuskrona
Oscariansk ljuskrona
Oscariansk ljuskrona
Oscariansk ljuskrona

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, oscariansk, 1900-talets början, stomme förgylld mässing, behängd med olikformade prismor, höjd 82, diameter 31 cm

859248

2020-12-27