Bo Yson Sjöberg oljemålning

Bo Yson Sjöberg oljemålning
Bo Yson Sjöberg oljemålning
Bo Yson Sjöberg oljemålning
Bo Yson Sjöberg oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO YSON SJÖBERG (1915-1994): "Quai d´ Anjou II", signerad Bo Yson S, olja på duk lagd på pannå, ca 50x61 cm

Krackelyr, enstaka fläckar

859249

2021-01-01