Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Hare i vinterskrud, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1943, olja på duk ca 31x52 cm
859257
2020-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här