Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Hare i vinterskrud, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1943, olja på duk ca 31x52 cm

859257

2020-12-28