Stig Blomberg skulptur terrakotta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG BLOMBERG (1901-1970): skulptur i form av sittande kvinna, terrakotta, signerad Stig Blomberg, höjd ca 26 cm

Enstaka nagg, färgstänk

859258

2020-12-28