Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN (1909-1977), Hundar på fält, signerad, olja på pannå, ca 69x94 cm
Ytskador, färgbortfall
859261
2021-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här