Halvor Gunheim Torstensen oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN (1909-1977), Hundar på fält, signerad, olja på pannå, ca 69x94 cm

Ytskador, färgbortfall

859261

2021-01-01